Nákup a prodej valut

Přijímáme a prodáváme valuty podle našeho kurzovního lístku v provozovně Ostrava Futurum. Seznam všech našich valut najdete zde. Výhodnější kurz VIP poskytujeme po předložení naší VIP karty nebo VIP kuponu z našich internetových stránek. Podmínky směny hotovosti na dalších našich provozovnách v Praze Vám rádi sdělíme přímo na dané provozovně nebo emailem - jsou odlišné od kurzů provozovny Ostrava Futurum, zobrazených na těchto stránkách.

Western Union

Na vybraných provozovnách nabízíme příjem a odeslání peněz prostřednictvím společnosti WESTERN UNION. Služba Western Union je nejrychlejší způsob zasílání a přijímání peněz po celém světě bez použití bankovních účtů. Transakce trvají pouze několik málo minut. Pro odeslání peněz přijímáme CZK a USD (USD přijímáme k odeslání pouze do zemí Čína, Vietnam a Ukrajina). Pro příjem pak jen pouze CZK. Všechny poplatky za služby WESTERN UNION můžete shlédnout zde.

Dálniční známky

Na provozovně Ostrava Futurum můžete zakoupit dálniční kupóny. Nabízíme známky Rakouska a také Slovinska.

Informace o ochraně spotřebitele a zásady ochrany osobních údajů (pro všechny provozovny)

U finančních služeb (směnárenské služby, služba Western Union) má klient právo podat návrh na mimosoudní řešení sporů Kanceláři finančního arbitra, adresa Legerova 69, 110 00 Praha 1, www.finarbitr.cz, tel.: +420 257 042 070, ID datové schránky: qr9ab9x, email: arbitr@finarbitr.cz. Pro ostatní nefinanční služby (prodej zboží a další služby) má klient možnost podat návrh na mimosoudní řešení sporu České obchodní inspekci, adresa Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.coi.cz, tel.: +420 296 366 360, ID datové schránky: x7cab34.

Reklamační řád můžete najít zde, nebo v anglickém jazyce zde. Zásady ochrany osobních údajů zde.