Směnárna Forexchange v Ostravě (Novinářská 6a, OC Futurum) je otevřena všem klientům po celý rok v době od 9:00 do 21:00 hod. Provozovny v Praze mají odlišnou otevírací dobu. Všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni v rámci povinného školení u ČNB. Dokáží okamžitě a bezpečně rozpoznat pravé, stažené z oběhu či padělané platidla.

Nákup a prodej valut

Přijímáme a prodáváme valuty podle našeho kurzovního lístku. Seznam všech valut naleznete zde. Na hlavní stránce si můžete sami spočítat kolik dostane či zaplatíte při směně valut. Kalkulátor automaticky počítá kurzy z kurzovního lístku. Výhodnější kurz VIP poskytujeme pouze na provozovně v Ostravě po předložení VIP kupónu z internetových stránek. Podmínky směny hotovosti na provozovnách v Praze Vám rádi sdělíme přímo na provozovně nebo emailem - jsou odlišné od kurzů podmínek zobrazovaných na těchto stránkách.

Western Union

Na vybraných provozovnách nabízíme příjem a odeslání peněz prostřednictvím společnosti WESTERN UNION. Služba Western Union je nejrychlejší způsob zasílání a přijímání peněz po celém světě bez použití bankovních účtů. Transakce trvají pouze několik málo minut. Pro odeslání peněz přijímáme CZK a USD (USD přijímáme k odeslání pouze do zemí Čína, Vietnam a Ukrajina). Pro příjem pak jen pouze CZK. Všechny poplatky za služby WESTERN UNION můžete shlédnout zde.

Dálniční známky

Na provozovně v Ostravě můžete zakoupit dálniční kupóny. Nabízíme známky České republiky, Rakouska a také Slovinska.

Informace o ochraně spotřebitele a zásady ochrany osobních údajů (pro všechny provozovny)

U finančních služeb (směnárenské služby, služba Western Union nebo Cash Advance) má klient právo podat návrh na mimosoudní řešení sporů Kanceláři finančního arbitra, adresa Legerova 69, 110 00 Praha 1, www.finarbitr.cz, tel.: +420 257 042 070, ID datové schránky: qr9ab9x, email: arbitr@finarbitr.cz. Pro ostatní nefinanční služby (prodej zboží a další služby) má klient možnost podat návrh na mimosoudní řešení sporu České obchodní inspekci, adresa Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.coi.cz, tel.: +420 296 366 360, ID datové schránky: x7cab34.

Reklamační řád můžete najít zde, nebo v anglickém jazyce zde. Zásady ochrany osobních údajů zde.